Мерседесівці розсекретили прототип кросовера GLA

У рамках майбутнього автошоу в Шанхаї компанія Mercedes представить концептуальний кросовер GLA. Німці не стали мучити і незадовго до прем'єри опублікували фотографії і всі подробиці про новинку. Як видно на знімках, шоу-кар близький до серійного зразка, який має побачити світ вже восени на мотор-шоу у Франкфурті.

Mercedes-Benz GLA

Вже зараз зрозуміло, яким буде серійний паркетник Mercedes GLA.

Mercedes-Benz GLA

Концепт взутий в 20-дюймові колісні диски. Для серійного паркетника німці запропонують диски меншого діаметру.

Паркетник, як і очікувалося, багато в чому схожий з хетчбеком A-класу, на платформі якого і побудований. Кросовер GLA при цьому крупніше хетча. У довжину він налічує 4380 мм, завширшки - 1970 мм, а у висоту - 1570 мм. При цьому колісна база та ж - 2690 мм. Інформації про кліренс поки немає.

Mercedes-Benz GLA

Найімовірніше моторна гамма кросоверу дістанеться та ж, що і хетчбеку Mercedes A-класу. Шоу-кар ж, який буде виставлений в Шанхаї, оснащений чотирициліндровим двигуном потужністю 211 к.с. Крім того, в лінійці з'явиться і «заряджена» версія GLA 45 AMG. Паркетник буде пропонуватися як з переднім, так і з повним приводом.

Mercedes-Benz GLA

Стилістично салон кросовера виконаний на зразок інтер'єру A-класу. Деякі деталі, звичайно ж, не з'являться на серійній машині.

Анастасия Королькова, drive.ru