Команда Формули-1 Force India отримала двигуни на 2014 рік

Команда Формули-1 Force India переконала Mercedes-Benz продовжити угоду на постачання двигунів. Як повідомляє Autosport, з наступного сезону стайня Віджая Маллії буде отримувати не тільки мотори німецького виробника, а й системи ERS, коробку передач і гідравліку.

Чинний контракт Force India розрахований до кінця поточного чемпіонату. У 2014 році Формула-1 перейде на новий технічний регламент: на зміну 2,4-літровим «атмосферникам» V8 прийдуть шестициліндрові турбовані агрегати робочим об'ємом 1,6 літра. У комплекті з двигуном внутрішнього згоряння боліди в обов'язковому порядку отримають системи рекуперації енергії, здатні приводити автомобіль у рух - ці пристрої об'єднані під абревіатурою ERS (Energy Recovery Systems). Орієнтовна вартість силових установок нового зразка складе 23 мільйони євро. Нинішні мотори Формули-1 можна купити за вісім мільйонів євро.

Крім Force India двигуни Mercedes-Benz продовжать використовувати команди Mercedes AMG і McLaren. Раніше повідомлялося, що індійська стайня готується перейти на мотори Ferrari, проте пізніше плани змінилися. За неофіційними даними, продовженню контракту з Mercedes-Benz допомогло повернення в команду німецького пілота Адріана Сутіла.

Боліди Force India оснащуються силовими установками Mercedes-Benz з 2009 року. Весь цей час індійський гоночний колектив також отримував трансмісію, гідравліку і KERS команди McLaren. У новому сезоні співпраця Force India і McLaren перерветься.

Джерело: motor.ru