Німці хочуть «прокачати» Mercedes півстолітньої давності

Базоване в Лейпцигу тюнінг-ательє Valdeig зважилося на досить незвичайний крок - запропонувало тюнінг-пакет для легендарного родстера Mercedes 300 SL (W198) зразка 1957 року.

Mercedes-Benz 300SL (W198)

Раніше німці «прокачували» в основному автомобілі Audi, але в Німеччині цим займаються ще десятки інших ательє, причому більш відомих, ніж Valdeig, і на цьому поприщі, судячи з усього, особливих успіхів вони не добилися. Зате тюнінг-пакет для знаменитого родстера не пропонував ще ніхто. Причому інженери Valdeig пропонують не тільки новий обвіс, але й готові попрацювати з мотором.

Mercedes-Benz 300SL (W198)

Що стосується обваження, то машина повинна отримати нові крила, двобарвне забарвлення кузова, кілька варіантів передньої і задньої оптики, нову вихлопну систему і легкосплавні 16-дюймові колісні диски Carlsson з низькопрофільною гумою. У скільки обійдеться подібне прокачування, не повідомляється.

Mercedes-Benz 300SL (W198)

Але навряд чи це починання буде мати успіх, оскільки Mercedes 300 SL давно вважається колекційною і раритетної машиною (всього з 1957 по 1963 рік випущено 1858 родстеров), і власники цього культового спорткара, принаймні ті з них, хто перебуває при здоровому розумі , ні за що не віддадуть свій автомобіль на «прокачування».

Mercedes-Benz 300SL (W198)

Так як в Mercedes 300 SL найбільше цінується автентичність, а тюнінг попросту зведе нанівець цінність даного автомобіля. Тим не менш, в ательє Valdeig сподіваються, що серед власників Mercedes 300 SL знайдуться бажаючі «поліпшити» свій автомобіль і зробити його по справжньому унікальним.

Джерело: auto.mail.ru