З'явилися перші знімки седана Mercedes CLA 45 AMG

Про «гарячий» седан Mercedes CLA 45 AMG нам відомо вже немало: спочатку ми побачили на треку тестові зразки, потім виловлювали з Мережі по крупицях інформацію про начинку, а пізніше навіть поїздили на грунтовно закамуфльованій машині (правда, поки пасажирами). Залишилося власне головне - оцінити зовнішність новинки. І ось тепер така можливість випала.

Mercedes-Benz CLA45 AMG

Офіційне представлення CLA 45 AMG відбудеться наступного тижня на автосалоні в Нью-Йорку.

Від звичайного CLA варіант від відділення AMG відрізняється збільшеними повітрозабірниками в передньому бампері (але такі ж можна отримати і на простому CLA зі стайлінг-пакетом AMG Line), а ще - декількома тонкими штрихами на зразок чорного сплітера, чорних накладок на порогах, зміненого дифузора і інших вихлопних патрубків.

В цілому втручання у вигляд вихідної моделі можна назвати стриманим. Той же принцип простежується і в салоні, в якому з'явилося кілька червоних візуальних акцентів на сидіннях і передній панелі, що отримала до того ж нову декоративну накладку.

Відомо, що під панелями «зарядженого» апарату ховається та ж начинка, що стоїть на нещодавно представленому хэтчбеку Mercedes A 45 AMG. А це означає, що оживляють седан турбована дволітрова четвірка у 360 «конячок», семиступінчата секвентальна коробка передач і повний привід.

Леонид Попов, drive.ru