Дуже довгий S-Клас. Перші фото

Інформація про те, що Mercedes-Benz почне випуск свого нового S-Класу відразу в декількох версіях, підтверджується. Нагадаємо, що досі німці робили традиційно дві «основні» модифікації S-Класу: зі стандартною і подовженою колісною базою (плюс була версія Pullman, але такі машини збиралися у вкрай невеликих кількостях за спецзамовленням).

Mercedes-Benz S-Class (W222)

Однак у нового покоління S-Класу, яке буде представлено вже навесні, з'явиться ще й «снадподовжена» модифікація. І шпигунські фотографії підтверджують ці чутки.

Нагадаємо, що в оснащення S-Класу буде входити нова мультимедійна система Comand, яка отримає відразу два великих 12,3-дюймових екрани і сенсорний тачпад для введення інформації (аналогічна система вже використовується на автомобілях Audi, де водій може писати пальцем на спеціальному екрані) . Також зрозуміло, що S-Клас отримає нові задні крісла, які можна буде регулювати відразу по 10 напрямам, прозорий дах, систему ароматизації повітря, спеціальні столики для задніх пасажирів (вони будуть ховатися в підлокітниках, як у літакових кріслах бізнес-класу). До речі, самі підлокітники будуть з підігрівом! А ще S-Клас повинен стати найбезпечнішим автомобілем на Землі. Адже він матиме, крім вже стандартних систем безпеки, і такі речі, як камеру нічного бачення, систему активного стеження за мертвими зонами (тобто машина буде не просто попереджати про небезпеку, але і рулити при необхідності), систему контролю за пішоходами. Останню можна зустріти і зараз на деяких автомобілях (наприклад, на тому ж модернізованому E-Класі), проте S-Клас отримає набагато більш «розумну електроніку», яка зможе передбачати дії людей або тварин і заздалегідь готуватися до потенційної загрози. Також S-Клас буде «бачити» якість дорожнього полотна і заздалегідь пристосовуватися до появи перешкоди.

Джерело: auto.mail.ru