Ральф Шумахер пішов з гонок

Ральф Шумахер

Екс-пілот Формули-1 Ральф Шумахер завершив спортивну кар'єру незважаючи на наявність контракту з командою Mercedes-Benz, повідомляє Autosport. За два місяці до початку чергового сезону кузовної серії DTM гонщик вирішив відмовитися від виступів. Місце Шумахера-молодшого займе 18-річний німець Паскаль Верлен: у минулому сезоні спортсмен став віце-чемпіоном Євросерії Формули-3, а роком раніше виграв першість Німеччини ADAC Formel Masters.

Наприкінці лютого компанія Mercedes-Benz оголосила про укладення однорічного контракту з Шумахером. Ральф залишиться в команді, однак замість пілотування зосередиться на управлінні колективом RSC Mücke Motorsport - це одна з трьох стаєнь, яка виставляє на старт автомобілі Mercedes-Benz AMG C-Coupé. Судячи з усього, 37-річний німець також стане співвласником цієї команди. Одночасно Ральф буде тренувати молодих гонщиків DTM.

Ральф Шумахер за кермом Mercedes-Benz AMG C-Coupé

З 1997 по 2007 рік Шумахер виступав у Формулі-1: на рахунку пілота шість перемог і 27 подіумів. Кращим результатом Ральфа стало четверте місце в загальному заліку 2001 і 2002 року. Останні п'ять років Шумахер провів у DTM. У 52-х гонках спортсмен двічі піднімався на п'єдестал пошани, але так і не здобув жодної перемоги.

Джерело: motor.ru