Історія Мерседеса SLS AMG отримає продовження

Наполегливі чутки про те, що умовні спадкоємці купе і родстера SLS AMG розділяться на дві моделі (більш доступну і легку, ніж поточна машина, а також, навпаки, більш потужний і дорогий гіперкар), підтвердилися лише частково. Тобіас Мерс, керівник відділення розробки автомобілів фірми AMG, заявив в бесіді з журналістами: «Що я можу підтвердити сьогодні, SLS - це не одинична історія. Чи не вийде так, що SLS діє протягом чотирьох років, а потім - ніякого суперкара від AMG ». Стосовно розгалуження моделі на менш потужну і більш компактну машину і на більш продуктивний гіперкар інформація надійшла зовсім вже цікава.

Mercedes-Benz SLS AMG

По всій видимості, у купе і «відкривачки» SLS все ж з'являться-таки прямі спадкоємці зі схожими параметрами, але коли саме - питання залишилося відкритим.

Тобіас Мерс

«AMG істотно змінила свою філософію за останні 10 років, - говорить Мерс. - І ви побачите незабаром більше результатів від комбінації більш досконалих ДВЗ і легких матеріалів ».

Спочатку - про молодше спортивне купе (неофіційно відомому як SLC). Безпосередньо про нього Мерс говорити не став, але побічно вказав на нього, коли на репліку кореспондента Car Advice про існування діри в лінійці між купе C 63 AMG і SLS загадково відповів: «Можливо, ти не правий». Зате підготовку гіперкара Тобіас рішуче спростував. Мовляв, це не та ніша, в якій AMG сприймалася б клієнтами настільки ж доречно, як деякі інші марки. «Гіперкар - це сегмент, який хороший для Ferrari», - пояснив топ-менеджер, при цьому згадавши не дуже-то вдалий досвід з проектом SLR.

Двигун SLS AMG

Потенціал ДВЗ ще не вичерпаний, міркує Мерс, говорячи про подальші продукти компанії. (На ілюстрації - «серце» SLS.)

Також Мерс відкинув чутки про можливе запровадження гібридної силової установки на суперкарі фірми: конкурента для Ferrari LaFerrari і McLaren P1 AMG будувати не має наміру. І взагалі на моделях AMG гібридних установок не буде, щонайменше, в середньостроковій перспективі. Щоб підвищити динаміку і скоротити витрату палива своїх автомобілів, компанія AMG вибрала шлях зниження маси і поліпшення класичних ДВЗ. Саме на цьому вона зосередить зусилля. Зокрема, за словами Мерса, досвід застосування легких матеріалів в SLS AMG Black Series буде поступово поширений на молодші моделі в лінійці.

Леонид Попов, drive.ru