Підтверджена компактна заміна для Mercedes-Benz SLS AMG

Високопоставлені представники німецької компанії на автосалоні в Женеві підтвердили раніше спливаючу неофіційну інформацію: суперкар SLS AMG буде замінений зовсім не ідентичною, але більш легкою, трохи більш компактною і менш потужною моделлю. Наступник SLS, що володіє поки робочим найменуванням SLC AMG, буде позиціонуватися як більш доступний спортивний автомобіль. Головним його суперником виявиться Porsche 911. Попередній варіант нового купе в образі концепт-кара компанія Mercedes-Benz покаже, швидше за все, на початку 2014 року, а серійна машина вийде або в кінці 2014-го або у 2015 році.

Mercedes-Benz SLS AMG

Сам суперкар SLS AMG ще кілька років протримається на конвеєрі, так що його наступник потрапить у виробництво до відставки ветерана.

Фантазії на тему наступного SLS (SLC)

Робота над наступником SLS йде повним ходом, але поки його вигляд - лише плід уяви сторонніх художників.

Новий автомобіль буде передньомоторним і задньопривідним. По всій видимості, у нього все ж таки з'явиться і відкритий варіант, хоча терміни його створення не визначені. По гаммі моторів SLC буде куди багатше SLS. Дані по ДВЗ неофіційні: новинці запропонують агрегати V6 і V8 з віддачею приблизно від 330 до 590 «конячок». В черговий раз сплив і орієнтовний діапазон цін на дводверку SLC: $ 120-180 тисяч. А ось чи з'явиться у віддаленому майбутньому купе, яке могло б зайняти звільнену нинішнім SLS нішу (рівень $ 200-300 тисяч і 600 к.с.), німці не говорять.

Леонид Попов, drive.ru