Mercedes готує нове покоління GL

Восени цього року Mercedes-Benz почне продаж другого покоління свого найбільшого позашляховика GL. А презентація моделі може пройти вже в квітні на автосалоні в Нью-Йорку, передає німецьке видання Auto Motor und Sport. На даний момент Mercedes-Benz GL проходить останню стадію дорожніх випробувань, але вже зрозуміло, що зовнішній вигляд нового GL мало чим відрізнятиметься від нинішнього автомобіля. Хоча, зрозуміло, всі кузовні елементи будуть абсолютно новими.

mercedes-benz gl

Якщо художники Auto Motor und Sport не помиляються, то новий GL (верхній малюнок) не надто сильно відрізнятиметься від автомобіля, що випускається зараз (нижнє фото).

Передбачалося, що під капот GL почнуть ставити новий чотирициліндровий дизель об'ємом 2,2 л, який видає 204 к.с. Цей мотор відрізняється прекрасною економічністю, та й крутного моменту в 500 Н • м повинно вистачити навіть для важкого GL. Але маркетологи вирішили, що флагманський позашляховик не повинен розмінюватися на чотири циліндри. Саме тому під капотом машини виявляться бензинові і дизельні мотори V6 і V8. Крім того, повинна з'явитися і гібридна версія. Не забудуть німці і про «заряджену» модифікацію AMG - вона буде оснащуватися 5,5-літровим V8 з наддувом, який розвиває 544 к.с.

Джерело:  auto.mail.ru