McLaren продовжить використовувати мотори Mercedes-Benz до 2015 року

Команда Формули-1 McLaren не збирається відмовлятися від двигунів Mercedes-Benz на користь силових агрегатів Honda в 2014 році. Про це керівник британського колективу Мартін Уїтмарш розповів в інтерв'ю Sky Sports. «Я можу підтвердити, що наш контракт з Mercedes-Benz дійсний на 2013, 2014 і 2015 рік, - заявив Уїтмарш. - Ми продовжимо наше партнерство і спробуємо виграти ще багато гонок і чемпіонатів ».

У жовтні минулого року в ЗМІ з'явилася інформація про те, що McLaren перерве співпрацю з Mercedes-Benz, а в березні стало відомо, що співробітники Honda вже працюють на базі команди в Уокінгу. Німецькі журналісти з'ясували, що інженери японського виробника вже приступили до інтеграції нового мотора і шасі.

«Останнім часом ми часто чуємо пересуди на теми можливого приходу в Формулу-1 компаній на кшталт Porsche, Hyundai і Honda, - додав Уїтмарш. - Я сподіваюся, що всі вони в підсумку виявляться учасниками чемпіонату світу - спорту потрібні нові автовиробники. На даний момент у нас є всього три постачальника моторів - Ferrari, Renault і Mercedes-Benz. Тим не менш, у даний час ми сфокусовані на партнерстві з «Мерседесом», хоча хто знає, що трапиться в довгостроковій перспективі »?

McLaren використовує двигуни штутгартської компанії з 1995 року. До цього команда з Уокінга виступала з моторами Peugeot, а ще раніше співпрацювала з Honda. Японські силові агрегати допомогли McLaren виграти чотири чемпіонських титули і стільки ж Кубків конструкторів у проміжку з 1988 по 1991 рік.

Джерело: motor.ru