Mansory презентує Mercedes G500 Cabriolet Speranza

Mercedes-Benz G-Class від MansoryСхоже, що Mansory прорвало. Компанія продовжує анонсувати нові моделі до Женевського моторшоу. Після Lamborghini Aventador Carbonado, Garia Mansory Currus, Ferrari F12berlinetta Stallone і Bentley Continental GT Sanguis, Mansory опублікував Mercedes-Benz G500 Cabriolet Speranza. Цікаво, хто придумує всі ці імена?

Всеосяжні перетворення трьохдверної версії культового позашляховика включають наступні пункти: вуглеволоконні колісні арки, розширені на 20 мм, модифіковані передній і задній бампери, світлодіодні ходові вогні, нові грати радіатора і накладки фар, вуглеволоконні капот і корпуси дзеркал, а також бордовий м'який верх.

Mercedes-Benz G-Class від Mansory

G500 Speranza має набір розкішних легкосплавних 24-дюймових дисків, взутих у шини Vredestein Ultrac Vorti. Салон хизується сумішшю звичайної і стьобаної шкіри в чорно-білих тонах з червоною окантовкою і акцентованою строчкою, а також червоною карбонової обробкою.

Mercedes-Benz G-Class від Mansory

Mercedes-Benz G-Class від Mansory

Mansory багато постарався і під капотом. В результаті тепер 5,4-літровий V8 видає могутні 691 к.с. і обмежений крутний момент в 900 Нм (в стоці модель мала 380 к.с. та 530 Нм).

Джерело: autoutro.ru