Новий Mercedes S-Класу. Вже 15 травня

Наступне покоління Mercedes-Benz S-Класу буде представлено 15 травня цього року на закритій презентації, а в продаж машина надійде у вересні цього року. І це ще далеко не вся інформація про новий флагман німецької компанії.

Mercedes-Benz S-Class

Стало відомо, що в оснащення S-Класу буде входити нова мультимедійна система Comand, яка отримає відразу два великих 12,3-дюймових екрани і сенсорний тачпад для введення інформації (аналогічна система вже використовується на автомобілях Audi, де водій може писати пальцем на спеціальному екрані ). Також зрозуміло, що S-Клас отримає нові задні крісла, які можна буде регулювати відразу по 10 напрямам, прозорий дах, систему ароматизації повітря, спеціальні столики для задніх пасажирів (вони будуть ховатися в підлокітниках, як у літакових кріслах бізнес-класу). До речі, самі підлокітники будуть з підігрівом!

А ще S-Клас повинен стати найбезпечнішим автомобілем на землі. Адже він матиме, крім вже стандартних систем безпеки, і такі речі, як камеру нічного бачення, систему активного стеження за мертвими зонами (тобто машина буде не просто попереджати про небезпеку, але і рулити при необхідності), систему контролю за пішоходами. Останню можна зустріти і зараз на деяких автомобілях (наприклад, на тому ж модернізованому E-Класі), проте S-Клас отримає набагато більш «розумну електроніку», яка зможе передбачати дії людей або тварин і заздалегідь готуватися до потенційної загрози. Також S-Клас буде «бачити» якість дорожнього полотна і заздалегідь пристосовуватися до появи перешкоди.

Джерело: auto.mail.ru