"Брабус" зробив першу тюнінг-версію нового "​​А-Класу"

Mercedes-Benz A-Class B25 BrabusНімецьке ательє Brabus показав перший тюнінг-версію хетчбека Mercedes-Benz A-Class нового покоління.

«Заряджений» варіант «А-Класу» побудований на базі серійного хетчбека A 250 Sport. Завдяки встановленню нового блоку управління двигуном віддача дволітрового чотирициліндрового мотора зросла з 211 до 245 кінських сил. Новинка здатна набирати першу "сотню" за 6,2 секунди, замість колишніх 6,6 секунд. Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 250 кілометрів на годину (у звичайного A 250 - 240 кілометрів на годину).

Mercedes-Benz A-Class B25 Brabus

Тюнінгований «А-Клас» також отримав передній і задній спойлер, дифузор з чотирма інтегрованими патрубками вихлопної системи, занижену на 25 міліметрів підвіску, а також перенастроюючу випуск, який забезпечує автомобілю більш грубе, «гортанне», звучання, ніж у A 250 Sport.

Mercedes-Benz A-Class B25 Brabus

Раніше Mercedes-Benz представив "заряджену" модифікацію хетчбека A-Class від заводського ательє AMG. Ця версія отримала найпотужніший у світі чотирициліндровий мотор і ряд компонентів від суперкара SLS AMG. Віддача 2,5-літрового мотора становить 360 кінських сил. З нуля до «сотні» хот-хетч прискорюється за 4,6 секунди.

Mercedes-Benz A-Class B25 Brabus

Джерело: motor.ru