Німці розповіли про Хетч Mercedes-Benz A 45 AMG Edition 1

 

Протягом першого року на ринку для недавно запущеної «гарячої» п`ятидверки A 45 AMG буде пропонуватися особливе виконання Edition 1. Доопрацювання носять головним чином стилістичний характер, але крім них пакет пропонує ряд опцій за сумарною ціною, яка буде нижчою, ніж у випадку, якби дане устаткування замовлялося на A 45 AMG окремо. Зокрема, це аеродинамічний пакет, що включає заднє антикрило, більш розвинене (ніж у стандарту) передній спліттер і невеликі «крильця» по кутах переднього бампера.

Mercedes-Benz A 45 AMG Edition 1

П`ятидверка A 45 AMG Edition 1 забарвлена в емаль Cirrus White, по якій дизайнери пустили матові антрацитові смуги.

Mercedes-Benz A 45 AMG Edition 1

Салон Edition 1, як і у простого A 45 AMG, виконаний в чорно-червоних тонах, а в оббивці застосована штучна шкіра і мікрофібра. Верх приладової панелі Edition 1 оброблений якраз штучною шкірою.

Список візуальних відмінностей від базової машини доповнюють червоні акценти на дзеркалах, антикрилі, решітці радіатора і легкосплавних колесах. В останніх, до речі, посадковий діаметр рівний 19 дюймам (тоді як «базі» покладено 18-дюймові). Ці дрібниці входять в Edition 1 споконвічно, але є інші можливі доробки. Вони включають опціональні карбонові корпуси дзеркал і обробку заднього бампера справжнім вуглеволокном.

А це - перший ролик-трейлер звичайного (якщо так можна сказати про дану модель) хетчбека A 45 AMG.

Що стосується мотора і коробки передач, то тут вони такі ж, як на вихідному A 45 AMG (два літра з турбонаддувом, що видають 360 к.с.). Ціна на Edition 1, як і на звичайний A 45 AMG, буде оголошена в березні під час публічного дебюту новинки на Женевському автосалоні.

Леонид Попов, drive.ru