Mercedes оголосив 13 нових моделей до 2020 року

Mercedes-Benz має намір запустити не менше 13 нових моделей, які не мають попередників, до 2020 року. Це частина плану компанії, покликаного повернути лідируючі позиції в преміум-сегменті.

Заява була зроблена генеральним директором Дітером Цетше на недавній прес-конференції в Штутгарті. Він також додав, що Mercedes готує абсолютно новий кросовер, який буде будуватися в США.

"На нашому заводі в Тускалусі (Алабама) ми готуємося до виробництва ще одного особливо динамічного позашляховика. Ви про нього скоро почуєте". Дітер Цетше також послався на новий S-клас, який буде оприлюднений у 2013 році і стане важливою рушійною силою лінійки Mercedes. "Наш флагман дебютує в середині цього року. S-клас - це не просто автомобіль. Це втілення люксового седана, символ німецького інженерного вміння, визнаного у всьому світі, метафора лідера у своєму класі", - підкреслив Цетше.

Дивним чином мова Цетше мала місце через 4 дні після того, як головний суперник BMW підтвердив 10 нових моделей до кінця 2014 року.

Джерело: autoutro.ru