Mercedes-Benz побудував найшвидший у світі електрокатер

Cigarette AMG Electric Drive Concept.Mercedes-Benz і компанія Cigarette Racing побудували самий потужний і швидкий в світі електричний катер. Апарат під назвою Cigarette AMG Electric Drive Concept був показаний на Міжнародній виставці човнів, яка проходить в американському Маямі.

Катер отримав технічні компоненти від електричного суперкара Mercedes-Benz SLS AMG Electric Drive. Він оснащений двома силовими установками, кожна з яких складається з шести електромоторів з рідинним охолодженням, таких же як і в автомобіля. Сумарна потужність всіх агрегатів становить 1656 кіловат або 2251 кінську силу.

Cigarette AMG Electric Drive Concept.

Двигуни живляться від чотирьох літій-іонних акумуляторів, що містять 48 модулів і 3456 осередків, ємністю 240 кіловат-годин. Катер оснащений двома зарядними 22-кіловатний пристроями, які повністю заряджають батареї за 7:00. Щоб прискорити час підзарядки, конструкція човна передбачає установку двох додаткових «зарядников». У цьому випадку повна зарядка акумуляторів складе менше трьох годин.

Cigarette AMG Electric Drive Concept.

Cigarette AMG Electric Drive Concept може розганятися до швидкості понад 160 кілометрів на годину, що, за заявою розробників, робить катер найшвидшим електрично моторним човном у світі.

Cigarette AMG Electric Drive Concept.

Серійний варіант електричного суперкара Mercedes-Benz SLS AMG Electric Drive був представлений на Паризькому автосалоні восени 2012 року . Модель оснастили чотирма електромоторами, кожен з яких розташований в колесах автомобіля. Сумарна потужність агрегатів складає 751 кінську силу. SLS AMG Electric Drive може розганятися до «сотні» за 3,9 секунди. У Німеччині суперкар стоїть 416 000 500 євро, що в два рази дорожче такої ж моделі з двигуном внутрішнього згоряння.

Cigarette AMG Electric Drive Concept.

Джерело: motor.ru