Повнопривідних Mercedes AMG стане більше

Днями у ЗМІ з'явилася інофрмації про те, що AMG, придворний тюнер Mercedes-Benz "зарядив" хетчбек A-класу, оснастивши його новою повнопривідною трансмісією, а також найпотужнішим чотирициліндровим двигуном у світі (354 к.с.). Крім того, подейкують, що AMG взагалі збирається створити цілий ряд повнопривідних моделей. Видання AutoExpress розпитало старшого менеджера відділу розробки двигунів і трансмісій AMG Йорга Гінделе про плани тюнінгового ательє, і Гінделе з гордістю повідомив, що найближчою моделлю, яка отримає повний привід, стане C63 AMG.

"У Аффальтербасі вже є як мінімум один прототип Mercedes-Benz C63 AMG 4Matic, - розповів Гінделе. - Я знаю це точно, тому що це моя машина!" Але поки головний моторист розкатує на прототипі, проект чекає на підпис глави тюнінгового ательє Оле Калленіуса. Тільки після остаточного затвердження, світ побачить нову повнопривідну "цешку". Також у конструкторів AMG є плани оснастити системою 4Matic "заряджену" модифікацію нового GLA-класу, а по закінченні часу і моделі S-класу.

Єдине, до чого не збирається прикладати свої вмілі руки доктор Йорг Гінделе, так це до електрокарів. Конструктор зробив розрахунки і зрозумів, що повнопривідний електромобіль буде витрачати занадто багато енергії (електричний еквівалент 15 літрів на 100 км).

Джерело: autoutro.ru