Mercedes-Benz підготував пакети доопрацювань для C-класу

mercedes-benz c-class coupeМайбутні власники моделі Mercedes-Benz C-Class при покупці автомобіля на початку літа зможуть замовити в компанії два нових опціональних пакета: Sport та AMG Plus Sports.

Пакет Sport розроблено спеціально для дводверної модифікації Mercedes-Benz C-класу. Модель C-класу Sport відрізняють спортивна підвіска, підготовлена інженерами AMG, перенастроєне рульове управління і коробка передач, яка отримала два нових режими роботи, а також високоефективні гальма і спортивна система вихлопу.

Пакет AMG Plus Sports, спрямований на індивідуалізацію екстер'єру та інтер'єру машини, можна встановити на будь-яку модифікацію моделі Mercedes-Benz C-класу. Автомобіль, оснащений пакетом, легко пізнаваний по семиспіцевим легкосплавними дисками AMG діаметром 18 дюймів, модифікованим бамперам, "спідниць" і задньому спойлеру. У кабіні Mercedes-Benz C-Class майбутній власник виявить усічене на спортивний манер рульове колесо, шкіряні спортивні сидіння і сталеві накладки на педалях. Спортивних ноток додають червоні ремені безпеки, килимки від ательє AMG і червона строчка.

Обидва пакети з'являться у продажу в червні, їх вартість поки не оголошена.

Джерело: kolesa.ru