Кросовер Mercedes GLA відкриє обличчя навесні

Компактний паркетник Mercedes GLA, за словами глави Даймлера Дітера Цетше, постане перед широкою публікою у вигляді концепту в квітні 2013 року в Шанхаї, а виробничий варіант автомобіля приїде у вересні у Франкфурт. Але, за відомостями інсайдерів, ще раніше - а саме в кінці березня - деяким щасливчикам доведеться побачити новинку на закритому приватному показі у рамках автосалону в Нью-Йорку (але не на основному шоу).

Mercedes-Benz GLA

Раніше Шпіонерам попадався тільки мул GLA в кузові А-класу, а тепер на дорогах помічений сам кросовер, поки що в камуфляжі.

Mercedes-Benz GLA

У дилерів новинка з'явиться тільки до кінця року. Конкурувати машина буде з такими моделями, як BMW X1, Range Rover Evoque і Audi Q3.

Невеликий кросовер побудований на платформі MFA, так що є близьким родичем седана Mercedes CLA. Лінійку моторів і трансмісію новачок теж запозичує у четиридверки. Це означає, наприклад, на ринку США базову дволітрову бензинову «турбочетверку» на 211 к.с. На інших ринках з'являться менш потужні бензинові версії, а також дизелі. Вінчати ж гаму модифікацій повинна модель GLA45 AMG з таким же мотором, який стоїть на седані CLA 45 AMG. Це дволітровий ДВЗ з наддувом і віддачею на рівні 335-350 к.с. (точні паспортні дані ще не опубліковані) і максимальним обертовим моментом більше 400 Н•м.

Леонид Попов, drive.ru