Фірма Daimler отримає пакет акцій BAIC

Компанії Daimler і Beijing Automotive Group (BAIC) уклали договір, за яким німці інвестують кошти в розвиток BAIC Motor (легкового підрозділу групи), отримуючи натомість 12% акцій цієї компанії. Daimler також отримає два місця в раді директорів BAIC Motor. Ще партнери домовилися, що BAIC збільшить свою частку в СП Beijing Benz Automotive Company на 1% - до 51%, а Daimler збільшить свою частку в СП Beijing Mercedes-Benz Sales Service теж на 1% - до 51%.

Голова ради Daimler AG Дітер Цетше і голова ради BAIC Group Сюй Хеі підписали угоду в Музеї Mercedes-Benz в Штутгарті. Остаточне завершення угоди очікується до кінця року.

Подовжений Mercedes-Ben E-Class

Подовжений E-клас (розтягнутий до 5012 мм) - цікавий приклад співпраці Даймлера і BAIC.

Нова угода і нові інвестиції глава Даймлера Цетше назвав «ознакою підвищення рівня довіри та співробітництва між нашими компаніями». Нагадаємо, взаємодія, що продовжується вже не один рік, Daimler AG і BAIC має на увазі кілька напрямків кооперації. Китайці збирають для місцевого ринку кілька поточних моделей Мерседесів (в тому числі оригінальний подовжений Е-клас), а крім того, BAIC цілком легально клонує деякі старі Мерседеси, випускаючи кілька переінакшених їх копії під своїм брендом.

Леонид Попов, drive.ru