Машина-2013 команди Mercedes F1 виїхала на трек Хереса

Повернення Мерседеса в Формулу-1 явно пішло не за задуманим планом. Німці напевно очікували, що, викупивши чемпіонську на той момент «стайню» Brawn GP і запросивши за кермо двох швидких співвітчизників - Шумахера і Росберга, зможуть домогтися успіху нехай не в перший же сезон, так у другій. Але ось уже минуло три роки, а на рахунку штутгартців всього одна перемога та кілька подіумів. Чи змінить тенденцію представлений болід W04, судити поки рано. Але вже зараз видно, наскільки мало новий автомобіль відрізняється від попередника. Єдиною помітною зміною стала накладка на «ніс», щоб згладити злам.

Mercedes-Benz W04

Розфарбовування W04 практично не змінилася в порівнянні з минулим роком. У низці спонсорів додався виробник стільникових телефонів Blackberry.

Mercedes-Benz W04

У Мерседесі збираються повернути фортуну до себе обличчям. Для цього місце Шумахера віддали Хемілтону, а до ради директорів запросили Ніки Лауду, на пост глави спортивного відділення Мерседеса замість Норберта Хауга, що взяв на себе провину у невдачах команди, вибрали Тото Вольфа. Причому Вольфа переманили з Уїльямса, де німця готували в наступники сера Френка. За чутками, гряде навіть розставання з Росом Брауном, правда, хто його замінить, неясно. У будь-якому випадку «стайня» повинна почати битися з топ-командами, інакше концерн Daimler може й відвернутися від Формули-1.

Дарья Мещерякова, drive.ru