Mercedes запускає вантажну лінійку Arocs

Можливо, ви не так сильно зацікавлені у запуску нової лінійки Mercedes-Benz Arocs, як, скажімо, у запуску CLA 45 AMG, але достовірно можна сказати, що ці робочі конячки мають важливе значення. Arocs - це вантажна серія, присвячена галузі будівництва, тому якщо ви хочете, щоб ваш будинок був побудований швидше, то вам краще звернути увагу.

Mercedes-Benz Arocs

Спектр двигунів включає в себе 16 варіацій потужності від 238 до 625 к.с. (всі відповідають нормам Євро-6). Список агрегатів складається з OM 936, OM 470, OM 471 і нового OM 473. Останній - рядний шестициліндровий дизель об'ємом до 15,6 літрів з обертовим моментом 3000 Нм. У стандартній комплектації компанія пропонує автоматичну трансмісію PowerShift 3 з 8, 12 або 16 передачами (опціонально).

Ось як Mercedes описує двигун: «На випробувальному стенді на всіх варіантах OM 473 найбільший крутний момент доступний при 1100 об/хв. У дійсності майже вся тягова потужність доступна в широкому діапазоні від 900 до 1 400 об/хв ».

Що стосується конфігурацій кузова, то можна вибирати між 7 стилями кабіни в 14 версіях. Точніше кажучи, у вашому розпорядженні звичайні і повнопривідні самоскиди, бетономішалки і тягачі у вигляді двох-, трьох-і чотиривісних машин. Дебют Arocs пройде на виставці Bauma в квітні.

Джерело: autoutro.ru