У гонці Pikes Peak візьме участь 610-сильний Mercedes-Benz SLK

Mercedes-Benz SLK 340 CarlssonНімецька компанія Carlsson побудувала гоночну версію родстера Mercedes-Benz SLK, підготовлену для американського змагання з підйому на пагорб «Пайкс Пік». Публічний дебют автомобіля відбудеться в березні поточного року на моторшоу в Женеві.

Гоночний SLK отримав 3,4-літровий восьмициліндровий двигун, що розвиває 610 кінських сил і 430 Нм крутного моменту, а також спортивну коробку передач Hewland з можливістю зміни ступенів підрульовими пелюстками. Для порівняння, найпотужніший серійний родстер - SLK 55 AMG - має 421-сильну (540 Нм) атмосферну «вісімку» об'ємом 5,5 літра.

Mercedes-Benz SLK 340 Carlsson

Маса новинки в порівнянні з AMG-версією SLK знижена на 910 кілограмів - до 780 кілограмів. Співвідношення потужності до маси задньопривідного родстера для «Пайкс Пік» сягає майже 795 кінських сил на тонну. Приміром, у 1001-сильного Bugatti Veyron цей показник становить 529 сил на тонну.

В ательє Carlsson також встановили на машину карбоновий аеродинамічний обвіс кузова, регульовану підвіску KW, 18-дюймові колісні диски BBS з покришками Avon, гоночні гальмівні механізми, «ковші» Fibreworks і каркас безпеки в салоні.

Заїзди з підйому на пагорб «Пайкс Пік» відбудуться в кінці червня поточного року.

Джерело: motor.ru