Mercedes-Benz GLK: буде і купе

Рендер Mercedes-Benz GLC

Компактний кросовер Mercedes-Benz GLK отримає ще одну модифікацію. Нею стане нова тридверна версія, яка з'явиться в 2016 році. Про це повідомляє видання CAR.

Новий автомобіль отримає назву Mercedes-Benz GLC. Очікується, що, як і нове покоління GLK, автомобіль буде відрізнятися новим дизайном з більш плавними формами. Кросовер Mercedes GLC стане першою моделлю, побудованою на новій задньопривідній платформі MRA. При цьому за доплату автомобіль буде доступний також в повноприводному варіанті 4Matic, а в топових комплектаціях таке оснащення буде стандартним.

Говорити про двигуни Mercedes-Benz GLC поки що занадто рано, однак, імовірно, творці запропонують декілька бензинових і дизельних моторів об'ємом 2,0 або 2,2 літра. Крім того, не виключається і заряджена версія AMG, на яку будуть встановлювати 4,0-літровий бітурбований мотор V8, що розвиває 468 кінських сили.

До оголошення цін на Mercedes-Benz GLC ще багато часу, але, орієнтовно, автомобіль буде коштувати близько 45 тис. доларів. А ось конкуренти відомі вже зараз - ними стануть Range Rover Evoque і ще не представлений кросовер Porsche Macan.

Джерело: auto.mail.ru