13-річний хлопчик проїхав на «Мерседесі» пів-Європи

Яку свободу дають відкриті кордони і відсутність паспортного контролю? Виявляється, більше, ніж прийнято вважати! 13-річний юнак з Італії після сварки зі своїми прийомними батьками викрав у них автомобіль Mercedes-Benz. Молодий чоловік сильно скучив по своїй рідній сестрі, яка мешкала у Польщі, а тому... попрямував прямо до неї, повідомляє BBC.

Mercedes-Benz E-Class

Само водіння не викликало у молодого викрадача жодних проблем - справа в тому, що юнак захоплювався автомобілями і брав участь у вільний час в змаганнях з картингу. Незважаючи на те, що в кишені хлопця було не так багато грошей, менше 200 євро, і паспорт, йому вдалося відїхати досить далеко від дому і перетнути цілих два державних кордони. Юного водія зупинили тільки в Північній Німеччині після того, як він проїхав понад 800 кілометрів.

Примітно, що затримали викрадача зовсім не за його водіння, яке у сусідів по потоку не викликало жодних підозр, а за угон. Але поки спохватилися прийомні батьки повідомили в поліцію, а інформація дійшла до всіх правоохоронних органів, юнакові вдалося виїхати досить далеко.

Про те, які санкції загрожують малолітньому порушнику, не повідомляється. Зате відомо, що місцеві соціальні служби візьмуть сім'ю під пильне спостереження, а батькам ще доведеться пояснити, яким чином їх прийомний син отримав доступ до ключів автомобіля.

Джерело: auto.mail.ru