Mercedes E-класу навчиться слухати водія через iPhone

Оновлений Mercedes-Benz E-класу отримає нову систему розпізнавання голосових команд Apple Siri. Про це стало відомо під час виставки споживчої електроніки в Лас-Вегасі (CES), де робота системи була офіційно продемонстрована, повідомляє Autoblog.it

Система Apple Siri буде доступна на автомобілях, оснащених мультимедійною установкою Command Online і пакетом Drive Kit Plus. Для віддачі голосових команд буде необхідно підключити через USB-кабель смартфон iPhone з додатком Digital Drivestyle.

За допомогою голосу автолюбителі зможуть скористатися додатками смартфона (наприклад, прослухати музику, надиктувати E-Mail або SMS, а також скористатися соціальними мережами) і задати маршрут навігаційній програмі.

Додаток для iPhone і пакет Drive Kit Plus будуть доступні для замовлення з весни 2013 року. Крім Mercedes, про готовність використовувати Apple Siri в своїх автомобілях заявили BMW, GM, Jaguar / Land Rover, Audi, Toyota, Honda і Chrysler. При цьому компанії Ford, Hyundai та Kia використовують аналогічні розробки компанії Microsoft.

Нагадаємо, офіційна презентація оновленого Mercedes-Benz E-класу відбудеться на автосалоні в Детройті.

Джерело: auto.mail.ru