Автомобілі Mercedes E 63 AMG обзавелися повним приводом

Весь світ звик, що легковий автомобіль сімейства AMG буває тільки задньопривідним, а повний привід доступний лише для кросоверів та позашляховиків з Аффальтербаха. Зруйнував це подання оновлений Mercedes E 63 AMG, світова прем'єра якого відбудеться на автосалоні в Детройті в середині січня 2013 року. Відтепер ці «заряджені» седани й універсали можна купити як в задньопривідному виконанні, так і в повноприводному. І це не єдина новина.

Mercedes-Benz New E63 AMG

Найбільш швидкий в гаммі версій - Mercedes E 63 AMG S. До сотні такий монстр розганяється за 3,6 с. Максимальна швидкість незалежно від віддачі мотора обмежена електронікою на 250 км/год.

Клієнтам також запропонують дві модифікації на вибір в залежності від віддачі мотора V8 5.5 з двома турбокомпресорами. Стандартна розвиває 557 сил і 720 Н • м (раніше було 700 Н • м), а версія E 63 AMG S - 585 і 800 відповідно (збільшений тиск наддуву - з 0,9 до 1 бара). «Еска» - заміна пакету доопрацювань AMG Performance, який тепер виділили в окреме виконання. В обох випадках мотори трудяться в парі з семиступінчастим «автоматом», і для обох версій в якості опції доступні повнопривідні системи з розподілом моменту в співвідношенні 33/67 на користь корми.

Mercedes-Benz New E63 AMG

В залежності від версії витрата палива в змішаному циклі варіюється від 9,8 до 10,5 л бензину на 100 км. До слова, всі модифікації оснащені електроннокерованими амортизаторами з трьома режимами роботи.

Звичайні Мерседеси E 63 AMG після модернізації в плані настройок підвіски і рульового управління не змінилися, а от S-модифікація, судячи з офіційних даних, відрізняється від стандартних «шістдесят третіх» перенастроєною еластокінематикою підвісок і більш інформативним кермом. Також вже в базовому оснащенні задньопривідний E 63 AMG S укомплектований блокуванням диференціала, а замість 18-дюймових литих коліс присутні 19-дюймові. Продажі Мерседесів E 63 AMG з приводом на задню вісь почнуться в квітні 2013 року, а повнопривідних машин з модифікацією S - в червні.

Mercedes-Benz New E63 AMG

Базовий E 63 AMG спочатку непогано оснащений - різні системи безпеки, шкіряна обробка інтер'єру, мультимедійний комплекс, діодна головна світлотехніка. Однак, наприклад, за аудіосистему Bang & Olufsen і карбонокерамічні гальма доведеться доплачувати.

Роберт Есенов, drive.ru