Кросовер Mercedes MLC вперше попався в об'єктив фотокамери

У найближчі пару років нас чекає справжній феєрверк новинок від компанії Mercedes-Benz, але особливий інтерес викликають моделі, за допомогою яких німці займуть небачені для себе ніші. Це так звані стилізовані під купе кросовери - Mercedes GLA і Mercedes MLC. Останній якраз тільки попався на очі шпіонерам, хоча і в костюмі п`ятидверки Mercedes ML. Але нехай це не бентежить вас - серійний кросовер MLC повинен виглядати набагато яскравіше і агресивніше «ем-елки».

MLC під шкурою ML166

У порівнянні з Мерседесом ML, Mercedes MLC отримає занижене шасі з перенастроєними елементами підвіски в бік більшої щільності. Мула видають низько посаджений кузов і розширені задні арки.

Платформа, агрегатна база, більшість вузлів - всім цим з MLC поділиться ML. Правда, за неофіційними даними, новинка отримає розширені колії спереду і ззаду, оригінальний кузов із заниженим профілем даху і сильніше нахиленими передніми стійками. Імовірно, лінійка моторів складатиметься з двигунів V6 3.0 CDI (258 к.с.), V6 3.0 (333), V8 4.7 (408), а ще очікується поява 400-сильної гібридної версії і модифікації MLC 65 AMG (V12, близько 600 сил). Це зав'язка до масштабної битви - найближчим часом подібний автомобіль з'явиться і у Audi.

MLC під шкурою ML166

Незалежно від двигуна автомобіль буде комплектуватися тільки модернізованим семидіапазонним «автоматом».

Роберт Есенов, drive.ru