Mercedes-Benz S-Class навчиться попереджати про виїзд на зустрічку

Mercedes-Benz S-Class

На седані Mercedes-Benz S-Class наступного покоління з'явиться система, яка буде попереджати водія про рух по дорозі в зустрічному напрямку. Про це з посиланням на Вольфганга Фея, який займає посаду керівника відділу розробок компанії Continental, яка надасть автовиробникові систему, повідомляє видання Auto Motor und Sport.

«Це система могла б зробити серйозний внесок у справу боротьби з небезпечними виїздами на зустрічну смугу», - заявив Фей.

Система отримує інформацію про напрям руху за допомогою камери, встановленої в салонному дзеркалі заднього виду. Якщо електроніка визначить, що машина їде по односторонній дорозі в зустрічному напрямку, то водієві будуть подані звукові або світлові сигнали, що попереджають про небезпеку. Якщо ж автомобіліст продовжить рух, то новинка підтягне ремені безпеки, подасть вібрації на рульове колесо або здійснить короткий гальмівний імпульс.

У число електронних помічників S-Class наступного покоління увійдуть системи, що автоматично підтримують рядність руху, що розпізнають наближаються до перехрестя машини або пішоходів, переміщуючі водія і переднього пасажира ременями безпеки в протилежну від удару сторону при можливості лобового зіткнення.

Новий Mercedes-Benz S-Class буде представлений в нинішньому році.

Джерело: motor.ru