Новий Mercedes C-класу буде спортивніше попередника

Багато хто звик, що BMW - це спорт, а Mercedes - комфорт. Але в останні роки так виходить, що мюнхенські автомобілі стають все м'якше, а штутгартські моделі отримують все більше спортивних ноток в характері. Підтвердженням цих слів повинен стати Mercedes C-класу наступного покоління. Наші британські колеги з'ясували чимало подробиць про новинку з індексом W205, яка повинна вийти на європейський ринок у першій половині 2014 року.

Mercedes-Benz New C-Class

Світовий дебют Мерседеса C-класу W205 відбудеться на Женевському мотор-шоу навесні 2014 року. Спочатку з'явиться седан, потім на ринок вийдуть універсал, купе і кабріолет.

Прийдешня «цешка» стане першим автомобілем Мерседеса, побудованим на новій модульній задньопривідній платформі MRA. Кузов здебільшого складатиметься з надміцних сталей, що дозволить зменшити споряджену масу моделі. Якщо зараз найбільш легка «цешка» важить 1470 кг, то в майбутньому цей показник не перевищить 1380 кг. І це при тому, що Mercedes C-класу підросте в усіх напрямках. Так, довжина седана додасть 100 мм (майже до 4700 мм), колісна база подовжиться до 2820 мм (зараз - 2760), а ширина досягне 1810 мм замість 1770.

Mercedes-Benz New C-Class

В залежності від мотора покупцеві запропонують версії з шестиступінчастою «механікою» або з модернізованим семидіапазонним «автоматом». За чутками, німці вже ведуть розробку автоматичної коробки передач з дев'ятьма ступенями.

Керованість має покращитися за рахунок застосування спереду двохважільної підвіски замість стійок McPherson. Задню багатоважільку повністю переналаштують, як і електроннокеровані амортизатори (пасивних більше у C-класу не буде) з пружинами. Оновиться і лінійка моторів. Наддувні бензинові «четвірки» і «шістки» будуть розвивати від 184 до 330 сил, а чотирициліндровий турбодизель 2.1 отримає чотири ступені форсування - від 120 до 220 «коней». Очікуються і двигуни V6 CDI віддачею до 265 сил. Полегшена конструкція, перероблена підвіска - великий крок до зміни пріоритетів.

Mercedes-Benz New C-Class

Список оснащення наповнять численними системами безпеки: активним круїз-контролем, працюючим в зв'язці з рульовим керуванням, самопаркувальник, камерами стеження за розміткою, за автомобілем, що їде попереду і за трафіком на перехрестях.

Роберт Есенов, drive.ru