З дахом і без

Mercedes-Benz New E-Class CoupeКомпанія Mercedes-Benz розповсюдила фотографії оновлених купе і кабріолетів сімейства E-Class. Рестайлінгові автомобілі отримали нове оформлення передньої частини кузова, нову електроніку і оновлену лінійку моторів.

Головна зміна в зовнішності купе і кабріолетів E-Class - нова єдина блок-фара головного світла, що замінила собою роздільні фари попередника. Крім того, у новинок з'являться більш виразні передні бампери (особливо у версії зі спортивним пакетом), нові грати радіатора і злегка модернізоване оформлення задньої частини кузова.

Mercedes-Benz New E-Class Cabrio

Зміни по техніці - рівно ті ж, що і у представлених трохи раніше седанів і універсалів E-Class. По-перше, на кабріолетах і купе з'явиться електромеханічний підсилювач керма, а передні фари можна буде замовити з повністю світлодіодним начинкою. У лінійці двигунів з'являться оновлені чотирициліндрові мотори серії BlueDIRECT c безпосереднім уприскуванням палива і турбонаддувом: базовим буде 184-сильний дволітровий агрегат. Крім того, в гамму бензинових агрегатів додасться новий V6 з подвійним турбонаддувом, що розвиває 333 кінські сили (він отримає індекс Е 400).

Mercedes-Benz New E-Class Coupe

Всього для кабріолетів і купе Mercedes-Benz E-Class передбачено шість бензинових двигунів (184-408 кінських сил) і три дизеля (від 170 до 265 кінських сил), а також механічна та автоматична трансмісія 7G-Tronic Plus, у якої з'явився новий режим «тимчасово-механічний», в якому водій зможе вибрати передачу вручну - підрульовими пелюстками, але потім електроніка знову активує повністю автоматичний алгоритм зміни передач.

Салон Mercedes-Benz New E-Class

Додасться і нова електроніка: система підтримки рядності руху, яка зможе самостійно повертати передні колеса для утримання автомобіля в рамках смуги, система розпізнавання дорожніх знаків, камера огляду на 360 градусів, система автоматичного паркування (паралельно і перпендикулярно проїзній частині), а також система допомоги при екстреному гальмуванні, яка вміє розпізнавати аварійну ситуацію і збільшувати тиск в гальмівній системі для більш ефективного уповільнення.

Mercedes-Benz New E-Class Coupe & Cabrio

Mercedes-Benz New E-Class Cabrio

Джерело: motor.ru