"Мерседес" відмовиться від 6,2-літрової "вісімки" на AMG-версії C-Class

Mercedes-Benz C-Class

Компанія Mercedes-Benz відмовиться від використання 457-сильної 6,2-літрової атмосферної «вісімки» для сімейства C 63 AMG наступного покоління, повідомляє Autocar. Вона буде замінена на турбований двигун V8 об'ємом чотири літри. C-Class стане першою моделлю, на якій з'явиться цей агрегат.

За словами джерел видання, новий мотор побудують на базі дволітрової «турбочетвірки», яка вперше з'явиться на «заряджених» версіях хетчбека A-Class і седана CLA. В обох агрегатів буде однаковий об'єм циліндрів, відстань між осями циліндрів і ряд інших характеристик.

Чотирилітрова «вісімка» в базовій версії зможе видавати близько 450 кінських сил. При необхідності її потужність можна буде довести до 600 кінських сил.

Також очікується, що новий мотор замінить собою 421-сильну атмосферну «вісімку» об'ємом 5,5 літра, яка зараз використовується на моделі Mercedes-Benz SLK 55 AMG.

Раніше цей же двигун планувалося використовувати і на компактному суперкарі SLC, який повинен був зайняти в модельному ряду місце на сходинку нижче SLS AMG. Ця модель повинна була скласти конкуренцію Porsche 911, проте в «Мерседесі» порахували випуск подібного спортивного автомобіля занадто дорогим. При цьому в компанії відзначили, що не відмовилися від проекту, а залишили його «під наглядом» до того, як будуть знайдені способи знизити витрати на цю модель.

Джерело: motor.ru