Легковик Mercedes CLS обзаведеться новим двигуном

Моделі Mercedes CLS і CLS Shooting Brake обзаведуться новим трилітровим бензиновим двигуном V6. Мотор потужністю 333 «конячки» дебютує на рестайлінговому Е-класі (E 400), потім перекинеться на CLS (модифікація, відповідно, отримає індекс CLS 400), а пізніше з'явиться і на новому S-класі (S 400). Новий агрегат V6 з двома турбінами забезпечує надзвичайно високий рівень крутного моменту при низьких обертах колінчастого валу. Власне весь його піковий момент в 480 Н•м доступний в пристойному діапазоні 1600-4000 оборотів в хвилину.

CLS Shooting Brake

Універсал CLS вже володіє непоганою лінійкою ДВЗ, від чотирициліндрового турбодизеля і до бензинової «вісімки» з віддачею в 557 к.с. (у версії 63 AMG Edition 1). Але, може, саме нова «шістка» виявиться золотою серединою між продуктивністю і економічністю?

New E-Class

Е-клас при рестайлінгу оновився не тільки зовні. Німці переглянули гамму моторів і поповнили список електронних систем безпеки.

За визначенням самої компанії, цей двигун встановлює нові стандарти серед шестициліндрових моторів. Він відповідає нормам викидів Євро-6. І до того ж седану Е дозволить укладатися в середню витрату пального в 7,5 л/100 км при забезпеченні розгону до сотні за 5,9 с (з автоматичною коробкою 7-G Tronic). Близьких показників варто чекати і від представників сімейки CLS з тим же ДВЗ.

Леонид Попов, drive.ru