Крилатий Smart ForJeremy піде в продаж в 2013 році

Smart ForJeremyЕпатажні концепт-кари є частиною кожного автошоу. Mercedes-Benz і його каліфорнійська дизайнерська студія об'єднали зусилля з модельєром Джеремі Скоттом. За 8 місяців спеціально для Лос-Анджелеського автосалону вони створили обмежену серію електричного сітікару Smart ForTwo.

Smart ForJeremy

Керівник дизайнерської команди Mercedes-Benz і Smart Гордій Вагенер коментує: "Взаємодія з модельєрами, як правило, зводиться до вибору оздоблювальних матеріалів інтер'єру і кольорової палітри екстер'єру. С Джеремі Скоттом ми просунулися на один крок далі і додали унікальні крила в якості центрального стильового елементу кузова . Це було непросте завдання, оскільки йшлося про створення не шоукара, а "білясерійного" зразка, потенційно придатного для доріг загального користування ".

Smart ForJeremy

Крилатий ForTwo дійсно запланований на 2013 рік. Як видно з фотографій, ForJeremy має яскраво-білий кузов з хромованими гратами радіатора і надфарними "бровами". Ті ж кольорові акценти спостерігаються і в салоні. Крім того, литі диски мають форму пропелерів літака.

Smart ForJeremy

Що стосується нутрощів, то модний Smart, що базується на електрокарі ForTwo. Він оснащений літій-іонною батареєю ємністю 17,6 кВт-год і 74-сильним електромотором, який дозволяє розганятися до 100 км/год за 4,8 секунд і досягати максимальної швидкості в 125 км/год. Запас ходу складає 145 км.

Джерело: autoutro.ru