Mercedes-Benz M-класу став новим папамобілем

Папа Римський Бенедикт XVI отримав нову версію так званого папамобіля - машини, створеної для пересування понтифіка під час зустрічей з віруючими у Ватикані та офіційних візитів. На цей раз у ролі папамобіля виступила спеціальна модифікація Mercedes-Benz M-класу.

"Папамобіль" на базі ML у 166 кузові

У порівнянні з попереднім папамобілем, новинка отримала збільшені панелі з куленепробивного скла, підсвічену лінію даху, а також нові збільшені задні двері, через які глава Римсько-католицької церкви потрапляє в салон. Крім того, звичний задній диван поступився місцем новому трону. На думку авторів проекту, заходи повинні допомогти поліпшити комфорт, а також забезпечити кращу видимість понтифіка під час заходів.

"Папамобіль" на базі ML у 166 кузові

Відомо, що в порівнянні з оригінальним Mercedes-Benz M-класу, новий папамобіль отримав зменшену посадкову висоту. Тим не менш, точних даних компанія Daimler не наводить. Машина для Бенедикта XVI за традицією пофарбована в білий колір, а також отримала папські герби на кузові.

"Папамобіль" на базі ML у 166 кузові

"Папамобіль" на базі ML у 166 кузові

Бенедикт XVI вже отримав новий папамобіль від глави Daimler Дітера Цетше, який зауважив, що для компанії буде великою честю підтримувати Папу Римського в його майбутніх подорожах.

Джерело: auto.mail.ru