Випробування нового автомобіля Mercedes-Benz ML-класу

Німецький концерн Mercedes-Benz, той, хто в Швеції зимові випробування нового автомобіля B-класу, як з'ясувалося, відправив на батьківщину Карлсона для тестування і наступне покоління кросовера ML-класу.

M - Class

Поки про нову розробку німецького автогіганта відомо не дуже багато. Судячи з "шпигунського" знімками, Mercedes-Benz ML-класу скоріше буде схожий не на позашляховик, а на купе підвищеної прохідності. Журналісти помітили, що автомобіль став трохи нижче і коротше нинішній версії кросовера і отримав більш довгі задні двері, що полегшують посадку і висадку пасажирів. В основі конкурента BMW X5 і Audi Q7 ML-класу лежить платформа від Jeep Grand Cherokee наступного покоління.

M - Class

У силову лінійку моделі увійдуть 3-літровий турбодизельний мотор, три бензинові двигуни, включаючи 570-сильний агрегат, і гібридна установка, яка буде складатися з бензинового і електричного двигунів. Ймовірно, новинка одержить у майбутньому ще одну гібридну установку з можливістю підзарядки батарей від звичайної домашньої електромережі.

Серійне виробництво нового покоління Mercedes-Benz ML-класу на американському заводі в місті Тускалуса почнеться восени 2011 року.

M - Class

Джерело: autoversia.com