McLaren відновить випуск суперкара SLR під власним ім'ям

McLaren SLRБританський автовиробник McLaren має намір відновити виробництво суперкара Mercedes-Benz SLR McLaren, збірка якого була припинена рік тому через складнощі у взаєминах двох компаній. Як повідомляє сайт Carpassion, новинка не отримає ім'я штутгартського бренду і буде називатися просто McLaren SLR Edition. Усього планується зібрати 25 екземплярів такого автомобіля.

Суперкар отримає нове оформлення передньої частини кузова з іншим бампером з великими повітрозабірниками, а також додаткові вентиляційні отвори в передніх крилах у стилі моделі McLaren MP4-12C. Крім того, у автомобіля зміниться задній бампер: з'являться масивний карбоновий дифузор і додаткові прорізи в крилах. Новий вуглепластиковий аеродинамічний обвіс дозволив збільшити притискну силу "МакЛарена" на 15 відсотків, а також поліпшити охолодження моторного відсіку.

У салоні всі пластикові деталі будуть замінені на карбонові аналоги. Крім того, водійське сидіння спеціально виготовлять під фігуру власника. Він зможе замовити будь-яке колірне оформлення салону без додаткової плати.

У моторному відсіку суперкара з'явиться 5,4-літровий восьмициліндровий двигун Mercedes-Benz з механічним нагнітачем, що розвиває 650 кінських сил. З таким мотором автомобіль зможе розганятися до максимальної швидкості 340 кілометрів на годину. Від звичайних SLR McLaren новинка буде відзначитися перенастроюваним рульовим керуванням і регульованою підвіскою.

Прем'єра McLaren SLR Edition відбудеться на моторшоу в Ессені, що відкривається 5 грудня поточного року. Вартість такого автомобіля поки не повідомляється.

Джерело: avtorinok.ru