Mercedes-Benz ML - свіжі шпигунські фото оновленого позашляховика

ML Class

Отримано найчіткіші на сьогоднішній день шпигунські фотографії оновленого позашляховика Mercedes-Benz ML, зроблені під час зимових тестів машини. Автомобіль дебютує на світовому ринку навесні наступного року з новими двигунами й інтер'єром.

У салоні моделі з'явилася нова панель приладів, а також удосконалена мультимедійна система Comand. На деяких тестованих прототипах також були помічені датчики нічного бачення, закріплені на лобовому склі.

Головний двигун для оновленого Mercedes-Benz ML - бензиновий V8 з двома турбінами об'ємом 4,6 л і потужністю 410-435 л.с. Позашляховик також буде доступний з більш скромним бензиновим V6 об'ємом 3,5 л і потужністю 306 к.с.

Підрозділ AMG у свою чергу представить «заряджену» версію моделі з агрегатом V8 об'ємом 5,5 л і потужністю 520 к.с. Таким чином, новий автомобіль буде могутніше ML63 AMG і, значить, здатний побити його рекорд розгону з місця до 100 км / год за 5 сек. рівно. Крім того, повідомляється, що оновлена версія Mercedes-Benz ML AMG буде витрачати менше палива.

Дизельна лінійка буде представлена двигуном V6 об'ємом 3,5 л і потужністю 190 к.с. і оновленою версією цього ж агрегату, потужність якої буде досягати 265 к.с. Крім того, очікується гібридна версія моделі з бензиново-електричною установкою.

Джерело: autonews.ru