Нове покоління Mercedes B-Class, який оснастять двигунами Renault, проходить випробування

B - Class

Британське видання Autocar отримало шпигунські фотографії наступного покоління міського сімейного автомобіля Mercedes-Benz B-Class, який, як повідомлялося, стане першим автомобілем цієї німецької марки c двигуном французької Renault.

Прототип нового Mercedes B-Class збільшився в розмірах до пропорцій наступного автомобільного класу С. Модель базується на новій платформі передньопривідною під кодовою назвою MFA. Першим автомобілем на цій платформі стане п'ятимісний мінівен, потім, в 2012 році з'являться компактний кросовер і хетчбек B-Class. Модель, як очікується, дебютує восени наступного року на автосалоні у Франкфурті.

B - Class

Нагадаємо, раніше в цьому місяці повідомлялося про те, що компанія Mercedes-Benz збирається використовувати при виробництві своїх автомобілів двигуни альянсу Renault-Nissan. Зокрема, на моделі Mercedes A-і B-Сlass з наступного року планується встановлювати 1,6-літровий турбодизель двигун Renault потужністю 128 к.с. У свою чергу Renault-Nissan отримає від свого німецького партнера по альянсу 2,0-літровий бензиновий мотор і більш потужні мотори V6 і V8, які можна буде зустріти на автомобілях Infiniti, повідомляли французькі джерела.

B - Class

У квітні цього року концерни Daimler і Renault-Nissan оголосили про сьворення "виробничого альянсу", завданням якого є створення електромобілів. Повідомлялося, що в рамках нового союзу компанії збираються обмінюватися технологіями.

Джерело: autosite.com.ua