Aston Martin отримає Maybach

Не виключено, що в майбутньому автомобілі Maybach будуть випускати не в Німеччині, а в ... Англії. За даними видання The Financial Times, керівництво концерну Daimler AG веде переговори з Aston Martin про об'єднання зусиль виробництво автомобілів преміум-класу.

Maybach

Мова йде в даному випадку про взаємовигідну співпрацю - Daimler передасть Aston Martin збірку Maybach. Крім того, інженери Aston Martin візьмуть найактивнішу участь у створенні другого покоління Maybach, яке повинне з'явитися через кілька років. А у відповідь англійці отримають доступ до німецьких двигунів, як бензиновим, так і дизельним. Крім того, Daimler AG передасть Aston Martin свою систему повного приводу, яка використовується на тому ж S-класі.

Нагадаємо, що на початку цього року в ЗМІ стали циркулювати чутки про те, що Daimler AG може продати марку Maybach або просто її ліквідувати. Причина для таких чуток зрозуміла - попит на Maybach зараз не надто високий. У 2003 році було зроблено близько 600 автомобілів, що дозволило німцям випередити Rolls-Royce Phantom. Але потім продажі почали падати, у 2006 році було реалізовано за різними даними від 310 до 400 Maybach, 2007 році в США довелося закрити 29 дилерських центрів з 71, у 2008 році продажі опустилися до позначки 300 машин.

Джерело: auto.mail.ru