Mercedes-Benz C-Class отримав новий бензиновий мотор

C-Classe

Компанія Mercedes-Benz розповсюдила офіційні подробиці, що стосуються оновленого сімейства C-Class, фотографії якого з'явилися в інтернеті напередодні. Як вже повідомлялося, дебют новинки відбудеться в січні 2011 року на автосалоні в Детройті.

Як говориться в офіційному прес-релізі компанії, у рестайлінгового C-Class близько 2000 нових деталей. Серед них - нові фари зі світлодіодними елементами, велика решітка радіатора і модернізований передній бампер більш виразної форми. Ззаду змінився бампер і з'явилися нові ліхтарі.

В інтер'єрі "С-класу" використовуються нові матеріали обробки, була перероблена центральна консоль - зокрема, екран навігаційної системи тепер не ховається в панелі, а інтегрований у неї, а прилади перед водієм тепер упаковані в три глибоких колодязя.

C-Classe

Змін з техніки небагато. Головне нововведення - поява в гаммі моторів бензиновою "шістки", яка трохи раніше дебютувала на Mercedes-Benz CLS. Атмосферний мотор з безпосереднім уприскуванням розвиває 306 кінських сил і 370 Нм крутного моменту, проти 272 сил і 350 Нм у попередника. Динамічні характеристики C-Class з таким двигуном поки не повідомляються.

Крім того, на оновлені седани та універсали тепер буде встановлюватися модернізований "автомат" 7G-Tronic Plus з функцією "стоп-старт" і додатковим екологічним алгоритмом ECO, система стеження за втомою водія, адаптивні передні фари, система спостереження за розміткою і мертвими зонами, а також автоматичний парковщік.В Європі продажі оновленого C-Class почнуться вже в січні майбутнього року. Коли новинки дістануться до Росії - поки не уточнюється.

Джерело: avtorinok.ru