Mercedes-Benz Sprinter отримає російську прописку

GAZ SprinterКонцерн Daimler AG і «Група« ГАЗ »підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо контрактного виробництва комерційних автомобілів в Росії. Першим на конвеєр стане модель Mercedes-Benz Sprinter.

Для цього буде здійснена модернізація вже наявних потужностей, що має на увазі імпорт до Росії нового обладнання для виробництва легких комерційних автомобілів, а також навчання співробітників ВАТ «ГАЗ».

Після освоєння виробництва планується, що з російського конвеєра щорічно будуть сходити близько 25 000 автомобілів Mercedes-Benz Sprinter. «Даймлер АГ» займеться організацією збуту й обслуговування автомобілів через існуючу дилерську мережу «Мерседес-Бенц», підтримку якої здійснюватимуть окремі дилерські підприємства «ГАЗ».

Дітер Цетше, голова Правління «Даймлер АГ» та керівник підрозділу Mercedes-Benz Cars, у присутності прем'єр-міністра Російської Федерації Володимира Путіна сказав: «Росія є привабливим регіоном для інвестування, які мають більші можливості зростання, і тому« Даймлер АГ »приймає на себе довгострокові зобов'язання в цьому регіоні. Співпраця з «ГАЗ» ще раз підтверджує той факт, що «Даймлер АГ» прийшов сюди, щоб залишитися і досягти подальшого зростання ».

Джерело: autosite.com.ua