Новий Mercedes ML

Третє покоління Mercedes-Benz ML може бути офіційно представлено вже в березні цього року на автосалоні в Женеві. Зараз ця машина проходить тестові випробування на різних полігонах, і вже зараз ясно, що ж буде представляти собою цей автомобіль.

Новий Mercedes Benz ML

Шанувальників ML можемо заспокоїти - революції не буде. Ні в технічній частині, ні в дизайні. Хіба що передня частина моделі буде змінена під тиском нового мерседесовского стилю. Варто також відзначити, що на новому ML будуть стояти модні нині світлодіодні фари.

А ось під капотом буде дещо справді цікаве. Судячи з усього, новий ML почнуть оснащувати дизель-електричним гібридом - чотирициліндровий мотор об'ємом 2,1 л і потужністю 204 к.с. буде працювати разом з електричним мотором, який буде видавати близько 41 к.с. Сумарна потужність гібрида виявиться не занадто великою, проте такі машини будуть відрізнятися приголомшливою економічністю, адже в пробках ML зможе проїжджати кілька кілометрів, взагалі не використовуючи двигун внутрішнього згоряння.

Будуть повністю оновлені і бензинові мотори. На зміну нинішньому 3,5-літровому агрегату (272 к.с.) прийде мотор такого ж об'єму, але потужністю 306 к.с. А 5,5-літровий V8 (388 к.с.) змінить двигун об'ємом 4,4 л, але з подвійним турбонаддувом потужністю 435 к.с. Крім того, новий агрегат з'явиться і під капотом ML 63 AMG - там буде стояти не 6,2-літровий V8 (510 к.с.), а двигун об'ємом 5,5 л з подвійним турбонаддувом, який буде видавати відразу 544 к.с .

Джерело: auto.mail.ru