Hamann позолотив крила суперкару Mercedes SLS AMG

Сергей Удачин, drive.ru

mercedes sls amg hamann

Тюнери з бюро Hamann Motorsport, які працюють на ниві модернізації автомобілів вже чверть століття, попрацювали з одним з найбільш елегантних німецьких суперкарів. Наступника легендарного «крила чайки», Mercedes SLS AMG, в абсолютно новому для нього амплуа представлять публіці на мотор-шоу в Женеві.

Суперкару відрядили пофарбовані в чорний колір широченні 21-дюймові ковані катки, взуті в шини типорозміром 245/30 спереду і 345/25 ззаду.

Поглянувши на дводверку Hamann SLS AMG Hawk, відразу і не скажеш, що більше звертає на себе увагу. З одного боку, повністю бентежить матове забарвлення кузова в колір рожевого золота (Everose Gold), яка комбінується з глянцевим чорним вуглеволоконним плетінням деяких деталей кузова. А з іншого - вражає обважування з розширеними колісними арками (спереду по 60 мм з кожного боку, ззаду - по 70 мм).

mercedes sls amg hamann

Модифікація підвіски обмежилася установкою настроюваних амортизаторів і пружин з прогресивною характеристикою, внаслідок чого кліренс спорткара знизився на 30 мм. 
Агресії переднього бамперу надали збільшені повітрозабірники, вуглепластиковий спліттер і вузькі нитки діодних вогнів. Зліший виглядає і задній: вертикальні прорізи повітроводів з боків, пара здвоєних патрубків випуску і компактний дифузор з вуглеволокна по центру. Довершує картину величезне антикрило, виконане, як і кришка багажника, на якому воно встановлено, з того ж композиту.

Mercedes SLS AMG Hamann