Бюро Wimmer RS ​​знову згадало про дорестайлинговом седані Mercedes C 63 ​​AMG

mercedes-benz wimmer rs Антон Желудов, drive.ru

Aтелье Wimmer RS вже одного разу допрацьовували «гарячий» штутгартский седан Mercedes-Benz C 63 AMG. Тоді майстри з Золінгена підняли віддачу «вісімки» M156 об'ємом 6,2 л до 540 к.с. Пізніше, однак, побачивши, чого домоглася контора Renntech в проекті С74, німці зрозуміли, що вичавили з двигуна не все, і знову загнали до себе в майстерню 487-сильну дорестайлингову «цешку» c пакетом AMG Performance. Переплюнути своїх американських колег віммеровцям, правда, так і не вдалося.

Але привід для гордості все ж таки є: 601 «конем» і 720 ньютон-метрами (штатно «атмосферник» видає 599 Н • м) не може похвалитися навіть найпотужніший «агрегат-родич» M159, який служить суперкару SLS. До речі, таких показників німці домоглися шляхом установки нових головок блоку циліндрів, розподільчих валів, впускних колекторів, повітряного фільтра з кращого пропускною здатністю і спортивних каталізаторів. Також мотору «шістдесят третього» дісталися перепрограмований «мізки» і випуск з нержавіючої сталі.

mercedes-benz wimmer rs

На обох осях встановлені легкосплавні диски BBS CH-R. На них - покришки Dunlop розмірністю 235/35 R19 на передній осі і 265/35 R19 на задній.

Додаткові 114 сил обійдуться в 19 900 євро. Оригінальні килимки з логотипами фірми - трохи дешевше.

Дані про розгінну динаміці не оприлюднили, зате ми знаємо, що максимальна швидкість у машини складає аж 329 км / год. До речі, підвіску тюнери теж пропонують поліпшити, хоча і не говорять, яким чином. Швидше за все, укороченими пружинами і жорсткішими амортизаторами. Ціна шасі-пакета, тим не менш, вже озвучена - 3600 євро.