Новий родстер Mercedes SLK AMG застукали під час дорожніх випробувань

mercedes-benz sls amg Анастасия Королькова, drive.ru

Третє покоління «відкривачки» Mercedes SLK вже того й гляди з'явиться на дорогах: в Європі продажі стартували, а у нас в країні почнуться з червня. За традицією, слідом за цивільними модифікаціями з'явиться і «заряджена» версія AMG. Точні терміни виходу в світ потужного родстера фахівці з Аффальтербаха поки не називають, проте тестові зразки вже були подловлени шпигунами в передмістях Нюрбургринга.

Зовнішні відмінності від стандартної версії ті ж, що і у інших автомобілів з шильдиками AMG. Родстер SLK отримає нові передній і задній бампери, накладки на пороги. Взута двухдверка в оригінальні колісні диски AMG. Позаду непростий характер видають чотири патрубки вихлопної системи. Немає сумнівів і в тому, що новий "заряджений" SLK отримає також посилені гальма.

mercedes-benz slk amg

Зовнішність двухдверкі Mercedes SLK третього покоління у версії AMG поки ретельно укрита від сторонніх очей. Ну й добре, адже тут головне - начинка.

Головне питання, звичайно, не в зовнішньому обважуванні, а в моторі. А от з ним поки ясності немає. Швидше за все, родстеру SLK дістанеться новий атмосферний двигун V8 5.5 потужністю 422 к.с. З ним автомобіль зможе розганятися до сотні всього за 4,5 с. Крім цього фігурують ще два варіанти. Перший - твінтурбо V8 об'ємом 5,5 л (537 к.с.), другий - V8 6.2 (451 к.с.). До розкриття цієї таємниці чекати напевно зовсім недовго.