Бюро Carlsson частково розкрило потенціал кабріолета Mercedes E 350 CDI

mercedes-benz carlsson e350 cdi Роберт Есенов, drive.ru

Дизельний кабріолет? На щастя, сучасні двигуни, що працюють на важкому паливі, не вимучать вас нав'язливим торохкотінням або кислуватим запахом вихлопних газів. Тому не варто дивуватися, якщо на вулиці вам зустрінеться чотиримісний Mercedes E 350 CDI Cabriolet. А кому 231 к.с. і 540 Н•м здадуться недостатніми, тим слід звернутися в ательє Carlsson. Місцевим фахівцям є що запропонувати.

Кіт оптимізації трилітрового мотора V6 включає в себе нову програму управління і спортивний повітряний фільтр. Негусто на перший погляд. Але результат вражає - «шістка» додала 49 «коней» і 108 ньютон-метрів. Офіційних даних про те, як сильно змінилися динамічні характеристики, поки що немає, але ми маємо право очікувати час розгону до 100 км/год за 6,5 с замість 6,9 з у початкової машини.

Комплект литих дисків Rad Design Brilliant Edition з шинами Dunlop розмірністю 235/30 R20 коштує мінімум 2612 євро. Комплект з кованими дисками діаметром 20 дюймів обійдеться в 7132 євро.

mercedes-benz carlsson e350 cdi

На збільшенні віддачі турбодизеля тюнери не зупинилися. За підсумками роботи кабріолет отримав скромний аеродинамічний обвіс (накладку на передній бампер, спойлер на кришку багажника), чудові 20-дюймові колісні диски і комплект більш жорстких і вкорочених пружин, що зменшують дорожній просвіт на 30 мм. Є невеликі переробки і в інтер'єрі. А щоб отримати повний комплект, доведеться розпрощатися з майже сімома тисячами євро.

За модернізацію двигуна просять 1783 євро, а за зовнішні елементи і пружини - 1108 та 367 євро відповідно.