Показаний серійний Mercedes A-класу

В Інтернеті з'явилися перші малюнки нового покоління Mercedes-Benz A-класу. Причому не трьохдверного концепту, який вже показували на автосалоні в Шанхаї, а серійної моделі з п'ятьма дверима - ці зображення потрапили в Мережу з європейського патентного бюро.

new mercedes-benz a-class

Очікується, що прем'єра п'ятидверного А-класу пройде у вересні на автосалоні у Франкфурті, а в кінці року машина надійде в продаж. Серійна «ашка» буде не занадто сильно відрізнятися від концепту, хоча, зрозуміло, усілякі гарні декоративні елементи на зразок агресивного бампера приберуть. У цілому можна відзначити, що Mercedes-Benz вирішив відмовитися від «однооб'ємного» стилю попереднього А-класу і створити машину з більш традиційним зовнішнім виглядом. Німці впевнені, що це допоможе А-класу краще конкурувати з BMW 1-ї серії та Audi A3.

new mercedes-benz a-class

До речі, незважаючи на всі чутки, новий А-клас, як і раніше буде передньопривідною моделлю. Ну а під його капотом повинен з'явитися новітній 2,0-літровий бензиновий агрегат, який завдяки турбонаддуву видає 210 к.с. Він буде працювати разом з коробкою передач з двома зчепленнями.

new mercedes-benz a-class

Джерело: auto.mail.ru