Нове покоління сімейства Mercedes S-Class буде представлено у чотирьох кузовах

нове покоління сімейства mercedes s-class Анастасия Королькова, drive.ru

Чергову генерації седана представницького класу Mercedes S-Class всі чекають з нетерпінням. Штутгартці напевно зможуть вразити світ своєї нової флагманської моделлю. Автомобіль вже кілька разів "застукали" під час дорожніх випробувань, а крім того, з'являлася і інформація про нові двигуни, якими нагородять машину. Поки зовнішність і технічна начинка четирехдверки продовжують обростати подробицями, поповзли чутки, що крім седана буде ще три варіанти кузова S-класу.

Седан, який представлять в кінці 2012 року, стане, наймовірніше, лише першою ластівкою. Слідом за короткобазним (не буде продаватися на території США) світло побачить подовжений S-Class. Ці два варіанти, як, втім, і купе на тому ж «візку» (з наступного покоління двухдверка CL отримає більш логічну назву - Mercedes S Coupe), не дивують. А що ж за четвертий тип кузова?

нове покоління сімейства mercedes s-class

Штутгартці обіцяють зробити купе-кабріолет на базі нового покоління S-класу. Так-так, ви не помилилися, німці задумали випустити конкурента відкритої двухдверке Bentley Continental GTC. Про точні терміни появи цього автомобіля в штаб-квартирі компанії Mercedes-Benz поки мовчать, посилаючись на те, що занадто багато чого ще вимагає обдумування і доопрацювання.

Вперше про випуск відкритої версії флагманського седана німці задумалися ще в 2006 році. Тоді був представлений концепт Mercedes-Benz Ocean Drive, якому так і не судилося стати серійною машиною.

Чотири роки тому кабріолет на базі S-класу штутгартцям уявлявся чотиридверним. Зараз же майже з повною впевненістю можна сказати, що це буде кабріолет. А ось верх залишать матер'яним, так само як і в шоу-карі 2006 року.