Українці створили новий мікроавтобус на базі Mercedes

mercedes-benz sprinter В Україні створено новий пасажирський автобус на базі вантажного Mercedes-Benz Sprinter. За його розробку взялись вітчизняні компанії «Атлант» і «Автотехнологія». Наразі автомобіль вже сертифікований в Україні.

Мікроавтобус розроблено на базі вантажного фургона Mercedes-Benz Sprinter 515 - А 209.50 категорії М2 класу В. Ідея виникла ще в 2007 році, але всі дозвільні документи були отримані тільки в 2010-му.

«У першу чергу, ідея була пов'язана з тим, що з 2007 року Кабінет Міністрів випустив постанову про заборону використання на маршрутах громадського користування нових автобусів, переобладнаних в Україні з вантажних фургонів. Європейські аналоги за ціною «непідйомні» для наших клієнтів, тому ми вирішили шукати варіант виробництва на базі суцільнометалевих фургонів пасажирських мікроавтобусів з їх сертифікацією в Україні», - пояснив Вадим Постригань, начальник відділу продажів мікроавтобусів Mercedes-Benz компанії «АвтоКапітал».

Основні переваги нового Mercedes-Benz А209: пасажиромісткість (19 +1 місце), комфорт, сучасність. У базі доступні різні системи безпеки: електронна система стабілізації (ESP), гальмівна система з ABS, ASR і EBV, асистент гальмування (BAS), рульове керування з гідропідсилювачем, іммобілайзер, центральний замок з дистанційним управлінням, подушка безпеки водія, передні електросклопідйомники, електрорегулювання дзеркала заднього виду з підігрівом, регульований кондиціонер Tempmatik, протитуманні фари.

«Mercedes-Benz Sprinter відмінно зарекомендував себе на наших дорогах, як швидкісний та надійний мікроавтобус. Майже 80% українського ринку міжміських перевезень займає Mercedes-Benz Sprinter», - зазначив Андрій Залуцький, генеральний директор компанії-розробника.

Джерело: news.ub.ua